Podziemny labirynt

Subterranean
fantastyka, fantasy, science fiction
Paweł Wieczorek
odkrycie senscja praludzie Antarktyda

Książka i zawarta w niej przygoda bardzo mnie wciągnęła! Jest tu prawie wszystko co podoba mi się w tego typu historiach: tajemnica, zwroty i duże tempo akcji oraz czasem zaskoczenia; to wszystko sprawie, że opowieść tą dobrze się czyta.

OCENA - 6/10 DOBRA

„PODZIEMNY LABIRYNT” to książka interesująca, nie możemy jednak oczekiwać arcydzieła, ponieważ jej fabuła krąży wokół utartych schematów wykorzystywanych przez innych autorów w tego typu literaturze. Powieść ma spełniać raczej rolę rozrywkową, relaksującą, odprężającą i w tym aspekcie sprawdza się znakomicie, czyta się ja szybko, mamy wartką akcję,...

Wartka akcja, ciekawa fabuła, wątek romansowy. Czegóż chcieć więcej?

Bardzo dobra książka, cały czas trzyma w napięciu a fabuła nie banalna i na prawdę ciekawa

Bardzo fajny pomysł na książkę, choć nieco przekombinowany pod koniec, ale myślę że fanom podwodnych podróży i zastrzyku fantastyki na pewno się spodoba. Polecam jak najbardziej.

Książka mojego ulubionego autora , więc 10./10 xd
Uwielbiam wszystko co wychodzi z rąk pana J.R Sposób pisania , porywająca fabuła oraz te wątki archeologiczne w połączeniu z kryminałem tworzą wybuchową mieszankę dobrej zabawy trzymającej w napięciu przygody
Szkoda ,że to już koniec xd maksymalna ilość gwiazdek , gdyż nie pamiętam abym tak odleciał dawno jak przy tej...

Mi osobiście książka przypadła do gustu. Dużo ciekawych zdarzeń i obrotów spraw.

„Podziemny labirynt” udziela poniekąd czytelnikom odpowiedzi na pytanie, co mogłoby wyjść z podlania twórczości Juliusza Verne’a estetyką rodem z letnich blockbusterów à la Hollywood. Co więcej, James Rollins, autor tej swoistej, współczesnej wariacji na temat francuskiego klasyka i jego słynnej „Podróży do wnętrza Ziemi”, bardzo dobrze wie, jak przyrządzić przyjemną...

Kto nie bałby się totalnej ciemności w olbrzymiej jaskini, w której każdy krok może być ostatnim?
Podróż do wnętrza Ziemi, do miejsca jak że snów, pełnego niewyobrażalnych cudów i kryjącego tajemnicę sprzed lat... A także śmiertelne niebezpieczeństwa.
Profesor Blakely starannie wybiera grupę naukowców, która ma zbadać ciągnący się setki kilometrów system jaskiń,...

Bardzo fajna, choć, jak we wszystkich książkach tego autora, dialogi były ciut nienaturalne (błąd tłumaczenia?). Tylko ta cała Linda i dzieciak mnie wkurzali... I zbyt częste okazywanie sobie uczuć przez głównych bohaterów.

Dyskusje

• James Rollins
  • Przygodowe
  • Chcę w prezencie
  • 2015
  • 2015
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Podziemny labirynt