Przymierze

Piotr Wesołowski Wydawnictwo: wydano nakładem autora kryminał, sensacja, thriller
wydano nakładem autora
political fiction
kryminał, sensacja, thriller
political fiction

Przeczytałem i daję 6 gwiazdek, na zachętę. Niestety autor musi jeszcze sporo popracować nad stylem pisania, daleko tu jeszcze pod względem konstrukcji zdań, składni, słownictwa do nieco bardziej utytułowanych pisarzy. Sama historia bardzo fajna, takie troche fantasy science political military fiction. Mimo że czasem naiwna historia powodująca uśmiech na twarzy czytelnika...

Rewelacja!!!

Mówiąc krótko: re-we-la-cja ! Uwielbiam rodzimą fantastykę z tzw. "jajami" i to jest właśnie TO. Autor oczarował mnie fabułą, warsztatem i niesamowitą wprost wyobraźnią. "Przymierza" nie powstydziłby się żaden z tzw. słynnych pisarzy. Polecam.

• Ebook
  • Do kupienia