Wojciech Fortuna. Skok do piekła

Leszek Błażyński Wydawnictwo: PS biografia, autobiografia, pamiętnik
PS
biografia, autobiografia, pamiętnik
2013-12-01

Bardzo ciekawa pozycja, a przecież jeśli decydujemy się sięgnąć po książkę, jest to najbardziej istotny argument. Autor w bardzo przystępny sposób przeprowadza nas przez meandry skoków narciarskich, opowiadając o historii, technikach czy ewolucji dyscypliny. Ale przede wszystkim przedstawia sylwetkę mistrza olimpijskiego - Wojciecha Fortuny i czyni to z mistrzowską...

Książkę bardzo dobrze się czyta, choć mam wrażenie, że jest ona dość ogólna. Wynika to pewnie z faktu jej dość skromnej objętości. Na pewno warto przeczytać

Dyskusje

• Literatura polska