Ludzie jak bogowie: Dalekie szlaki

1988-01-01
Tadeusz Gosk
fantasy

więcej Więcej

Niesamowite! Napisana w 1966 roku z niesamowitym rozmachem i fantazją. Zaskoczyła mnie dość mocno. Można powiedzieć, że jest to klasyczna space-opera gdyby nie powstała w ZSRR w latach 60'. Czuć nieco ten czas i sowiecką specyfikę. Chociaż wygląda to tak, jakby autor pod koniec swojej powieści zorientował się, że poświęcił zbyt mało ustrojowi społeczno-ekonomicznemu i...

Na początek może trochę spraw porządkowych, gdyż wydawnictwa trochę namieszały wydając te same części serii pod różnymi tytułami.
Oryginalnie Siergiej Sniegow napisał: "Galaktyczny zwiad" 1966 , "W Perseuszu" 1968 i "Pętla wstecznego czasu" 1977. Te trzy pozycje wchodzą w skład trylogii "Ludzie jak Bogowie" Niestety w Polsce dwie pierwsze części zostały wydane pod...

Solidne Si-fi. Chociaż momentami nierówne.

Dla osób którzy lubią SF polecam.

Nie przepadam za ogólnie za fantastyką, jednakże te trylogię przeczytałam z wielką przyjemnością. Szczerze mówiąc czytałam ja jako nastolatka, czytając miałam wrażenie, że oglądam film. Pomimo upływu lat, ciągle ją pamiętam.

• Przeczytane - mam na półce
  • Fs