Lalkarz: Przebudzenie

Okładka książki Lalkarz: Przebudzenie Katarzyna Lisowska
Okładka książki Lalkarz: Przebudzenie
Katarzyna Lisowska Wydawnictwo: Kotori Cykl: Lalkarz (tom 3) fantasy, science fiction
Lalkarz (tom 3)
Kotori
2015-05-28
2015-05-28
fantastyka boys love yaoi miłość kotori kategoria fantastyka fantasy science fiction

Nie wiem co mam powiedzieć, naprawdę. Odebrało mi mowę.
Uważam, że to był najlepszy tom jak do tej pory. Moje obawy, dotyczące "spadku poziomu" były bezcelowe, ponieważ to co wyprawia Katarzy Lisowska w tej część rozwala system!
To ile emocji czułam podczas czytania to coś niesamowitego. Od niepohamowanego śmiechu, do łez. To było naprawdę cudowne.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to do ostatniego rozdziału, który jest tak obszerny pod względem informacji, że będę go sobie musiała przeczytać jeszcze raz. 😂
Jest mi smutno, że przede mną został ostatni tom. Historia i postacie są tak świetne, że aż szkoda kończyć tę przygodę.

Nie wiem co mam powiedzieć, naprawdę. Odebrało mi mowę.
Jedyne do czego mogę się...

Zdecydowanie najlepsza część jak do tej pory.

Zdecydowanie najlepsza część jak do tej pory.

Przeczytałam trzeci tom Lalkarza w dwa dni. Jestem nim zachwycona. A zwłaszcza postacią Beehara. Uwielbiam humor autorki i nie raz głośno się śmiałam z niektórych opisanych sytuacji. Dodatkowo raz płakałam, na jednej ze smutniejszych scen, a przyznaje, że dawno już tego nie robiłam. Jak zwykle książka mnie nie zawiodła i czekam na kolejny tom.

• 2015
  • LGBTQ+