Lalkarz: Przebudzenie

Katarzyna Lisowska Wydawnictwo: Kotori Cykl: Lalkarz (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Kotori
fantastyka boys love yaoi miłość kotori kategoria fantastyka fantasy science fiction
Lalkarz (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
2015-05-28

Zdecydowanie najlepsza część jak do tej pory.

Przeczytałam trzeci tom Lalkarza w dwa dni. Jestem nim zachwycona. A zwłaszcza postacią Beehara. Uwielbiam humor autorki i nie raz głośno się śmiałam z niektórych opisanych sytuacji. Dodatkowo raz płakałam, na jednej ze smutniejszych scen, a przyznaje, że dawno już tego nie robiłam. Jak zwykle książka mnie nie zawiodła i czekam na kolejny tom.

• Chcę w prezencie
  • 2015