USA

Lubomir Zyblikiewicz Wydawnictwo: TRIO Seria: Historia państw świata XX i XXI wieku powieść historyczna
838854277X
TRIO
USA historia Ameryka
powieść historyczna
838854277X
Historia państw świata XX i XXI wieku
USA historia Ameryka

Okładka książki Dylematy strategiczne XXI wieku. Księga Jubileuszowa dedykowana Profesorowi Michałowi Chorośnickiemu z okazji czterdziestolecia pracy naukowej Marek Bankowicz, Andrzej Mania, Artur Gruszczak, Edward Haliżak, Antoni Dudek, Grzegorz Mazur, Janusz Józef Węc, Robert Kłosowicz, Lubomir Zyblikiewicz, Jacek M. Majchrowski, Erhard Cziomer, Włodzimierz Bernacki, Ewa Bujwid-Kurek, Bogdan Szlachta, Justyna Zając, Marek Czajkowski, Arkady Rzegocki, Marcin Tarnawski, Ewa Szczepankiewicz-Rudzka, Barbara Krauz - Mozer, Rafał Kwieciński, Iwona Krzyżanowska-Skowronek, Aleksander Głogowski, Ewa Bojenko-Izdebska, Paweł Czubik, Dominika Dziwisz, Kazimierz Lankosz, Sylwia Rasson, Barbara Stoczewska, Bogusława Bednarczyk, Ryszard M. Czarny, Marcin Lasoń, Agnieszka Nitszke, Mieczysław Stolarczyk, Małgorzata Pearson
0,0
Dylematy strat... Marek Bankowicz, An...
Okładka książki Polityka zagraniczna Federacji Rosyjskiej. Wybrane aspekty stosunków z Polską, Ukrainą i Białorusią Lubomir Zyblikiewicz, Piotr Bajor, Marek Czajkowski
7,0
Polityka zagra... Lubomir Zyblikiewic...

Czytając pierwsze kilkadziesiąt stron miałem ochotę odnieść ją z powrotem do biblioteki. Bardzo niezrozumiały sposób pisania, nie wiedziałem o czym czytam. Bardzo słabe wprowadzenie. W przypadku książki z tej samej serii "Japonia" nakreślona została historia od początku po czym dopiero szczegółowo od połowy XIX wieku. W "USA" było to rzucenie na głęboką wodę.
Dalej czyta...

• Historia