Wspomnienia z różnych pobojowisk.

Stanisław Koszutski Wydawnictwo: Mireki literatura faktu
9788364452000
Mireki
historia powszechna dzienniki wspomnienia listy 1. Dywizja Pancerna gen. Stanisława Maczka
literatura faktu
9788364452000

Na wstępie muszę zaznaczyć , że nie jestem zbyt dużym zwolennikiem opisywania historii za pomocą opowieści, powieści czy czegoś na kształt beletrystyki. W tym przypadku chylę czoła przed lekkim i bardzo literackim piórem autora, który w sposób bardzo ciekawy - czasami wesoły, czasem smutny- snuje swoją opowieść.
Książka ta to biografia dowódcy 2 pułku pancernego 1 dywizji...

• Historia
  • 2020
  • Przeczytane w 2016 roku
  • Petofiego
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wspomnienia z różnych pobojowisk.