This Machine Kills Secrets: How WikiLeakers, Cypherpunks, and Hacktivists Aim to Free the World's Information

Andy Greenberg Wydawnictwo: Dutton Books nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Data 1. wydania:
angielski
Dutton Books
WikiLeaks Assange Cyberwojna kryptografia przecieki bezpieczeństwo Zimmerman Domscheit-Berg TOR PGP
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
angielski

Świetna książka, która w ciekawy i przystępny sposób tłumaczy znaczenie prywatności oraz bezpieczeństwa informacji w coraz bardziej cyfrowym świecie. Ponadto źródło wiedzy na tematy związane z WikiLeaks oraz jego prekursorach. Polecam wszystkim ciekawym obecnego świata, nie tylko fanom hackingu i kryptografii.

• Nauki społeczne
więcej mniej