Pracuj dla pieniędzy, projektuj dla przyjemności

David Airey Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Work for Money, Design for Love: Answers to the Most Frequently Asked Questions About Starting and Running a Successful Design Business
Bartosz Sałbut
Helion
grafika projektowanie e-biznes kariera
informatyka, matematyka
Bartosz Sałbut
grafika projektowanie e-biznes kariera

Książka bardzo rozszerza pojęcie na czym polega praca grafika. Napisana ciekawie, autor dzieli się bardzo bogatym doświadczeniem i daje praktyczne wskazówki.

Opowiada o tym jak pracować z klientem i jak unikać złych, jak błędów nie popełniać, jak znaleźć motywację oraz jak wielkie znaczenie ma prowadzenie własnego bloga. Po jej przeczytaniu zmieniło się też moje spojrzenie...

Nie jestem grafikiem, myślałem, że książka dotyczy innej dziedziny ;) Po mimo tego dobrze się czyta i można dowiedzieć się czegoś ciekawego. W sumie książkę można przedstawić jako podsumowanie doświadczeń prowadzenia własnej działalności przez grafika.

Otwiera oczy na pewne sprawy. Przede wszystkim na pracę z klientem.

• Chcę w prezencie
  • Design
  • Grafika
  • Ebooki
  • 2016
  • Moja biblioteka
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Pracuj dla pieniędzy, projektuj dla przyjemności