Przedwojenny Lwów

Żanna Słoniowska Wydawnictwo: RM Seria: Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM] albumy
RM
albumy
Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM]

Już sam początek wstępu prawie mnie zabił nadużyciem spieszczeń. "Naraz jeden z nich zauważył w ścianie szczelinkę i zawołał drugiego. Razem zaczęli dłubać paluszkami w dziurce (...)". Coś takiego, ewentualnie, mogłoby być dopuszczalne w książkach dla bardzo małych dzieci, ale tutaj?
Całość nie porywa, typowa dla innych tego typu wydawnictw. Niektóre zdjęcia rewelacyjne,...

• Przeczytane w 2015
  • 6) B) Leopoliensis & Vilnensis
  • Chcę w prezencie
  • Prezenty
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Przedwojenny Lwów