Przedwojenny Lwów

Okładka książki Przedwojenny Lwów
Żanna Słoniowska Wydawnictwo: Wydawnictwo RM Seria: Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM] albumy
albumy
Najpiękniejsze fotografie [Wydawnictwo RM]
Wydawnictwo RM
2013-01-01
2013-01-01

Już sam początek wstępu prawie mnie zabił nadużyciem spieszczeń. "Naraz jeden z nich zauważył w ścianie szczelinkę i zawołał drugiego. Razem zaczęli dłubać paluszkami w dziurce (...)". Coś takiego, ewentualnie, mogłoby być dopuszczalne w książkach dla bardzo małych dzieci, ale tutaj?
Całość nie porywa, typowa dla innych tego typu wydawnictw. Niektóre zdjęcia rewelacyjne,...

• 6) B) Leopoliensis & Vilnensis
  • Przeczytane w 2015
  • Prezenty
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Przedwojenny Lwów