Całe zdanie nieboszczyka

Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Polski Dom Wydawniczy Cykl: Przygody Joanny (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Polski Dom Wydawniczy
Przygody Joanny (tom 4)
kryminał, sensacja, thriller
1991-01-01

Świetna narracja, dużo momentów humorystycznych, dobrze dobrane postaci, te cechy charakteryzują styl pisania Chmielewskiej, które mnie osobiście odpowiadają. :)

W wielu momentach nieźle się uśmiałam. Uwielbiam narrację Pani Chmielewskiej, humor oraz ciekawość fabuły. Do każdej książki jej autorstwa będę chętnie wracać, chociażby na poprawę humoru.

Świetna książka, świetna historia połączona z dobrym humorem, który rewelacyjnie da się poczuć słuchając wersji czytanej przez Panią Ewę Abart. Wszystko świetnie do siebie pasuje, a książka trzyma poziom od początku do końca. Moja pierwsza książka Pani Joanny Chmielewskiej i na pewno spróbuję kolejnej.

Absolunie genialna, cudowna ksiazka z niesamowitym humorem. Rewelacyjnie napisana. cos wspanialego... dla mnie jedna z najlepszych ksiazek Chmielewskiej. Majstersztyk!!!

Bardzo śmieszna, zaskakująca i trzymająca w napięciu. Wszystko co najlepsze u Chmielewskiej.

Już sam tytuł jest rewelacyjny, sprawia ,że musisz się dowiedzieć co się tam stało...

#komediakryminalna #powiescawanturnicza

Trzy zwariowane książki Joanny Chmielewskiej. Kto czytał ten wie jak trudno jest streścić książki tej autorki, skupmy się więc na wrażeniach 😄.

Najbardziej awanturniczą z tych powieści jest "Całe zdanie nieboszczyka", gdzie bohaterka zostaje omyłkowo wzięta za kontakt mafii hazardowej i porwana do ich ukrytej siedziby w Brazylii,...

Moim zdaniem najlepsza, no, może oprócz Lesia ;-)

Książka do której często wracam.

„Porwali Joannę” – poinformowała moja siostra pewnego wieczora, podnosząc wzrok znad książki. „No, to chyba zaraz ją oddadzą” – zareagowałam z całkowitym spokojem. Wymieniłyśmy porozumiewawcze spojrzenia, zgodnie kręcąc głowami nad głupotą powieściowych złoczyńców. Wiedziałyśmy swoje. W końcu nie igra się bezkarnie z najbardziej niepoczytalną i pomysłową bohaterką polskiej...

6 975
    1 434