Jutro

Albatros
Demain
literatura piękna
Joanna Prądzyńska

Historia, która wciągnęła mnie jak mało która! Świetnie wykreowani bohaterowie, ciekawie przedstawiony motywu z czasem. Cała historia ciekawie prowadzona, myślałam, że wątek z komunikacją się za pomocą tego samego laptopa na przestrzeni dwóch innych lat będzie tu wiodący ale jakże się myliłam. Dostajemy tu znacznie więcej : rodzinna tajemnica, intryga, chęć pomocy, ...

Bardzo dobra książka. Polecam z czystym sumieniem, zarówno fanom twórczości Musso, jak i osobom, które do tej pory nie miały tego szczęścia, żeby na jego książkę trafić.
Fabuła doskonale wpisuje się w styl autora - mnóstwo zwrotów akcji oraz uczucie, że jest jedzie się roller coasterem bez trzymanki, szczególnie pod koniec książki. Zawsze gdy czytam dzieła Musso wprost nie...

Bardzo dobra książka z zaskakującymi zwrotami akcji. Niesamowicie wciąga. Bardzo polecam.

Super przygoda i emocje dla wszystkich, którzy lubią niesamowity świat książek Musso

W rok po tragicznej śmierci żony profesor nie może się pozbierać. Kupuje stary laptop i pisze z niego e-maile do byłej właścicielki. Umawiają się na randkę. Obydwoje przychodzą punktualnie ale każde w innym roku. On jest o rok dalej. W jej czasie jego żona jeszcze żyje. Okazuje się jednak, że jego żona nie była taka jak wszyscy myśleli.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Musso jak zawsze w formie,ale czegoś tym razem mi zabrakło. Albo wręcz przesadził? Rosyjski morderca, wątek szpiegowski (do końca nie wyjaśniony) i małżeństwo dla organów.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Taki francuski Don Brown. Ksiazka dla gospodyn domowych. Logicznych i technicznych bzdur nie poradzi zliczyc. Najgorsze jest to, ze gosc ma dobrze opanowany warsztat. Akcja rwie jak expres polarny, tylko zawiadowca szarpie zwrotnice raz w lewo raz w prawo, bez ladu i skladu. Byle tylko zaskoczyc czytelnika kolejnym duractwem. No i jak zwykle, nie znamy sie na komputerach to...

Musso jak zwykle na najwyższym poziomie. Polecam :)

Pierwsza przeczytana przeze mnie książka tego niezwykle popularnego autora i od razu napiszę, że jest ok.
„Jutro” to połączenie kryminału z wydarzeniami fantastycznymi. Właściwie nie umiem określić gatunku, ale temat przeznaczenia i próby zmiany biegu historii jest stary jak świat. Prawda?

Książka próbuje odpowiedzieć na pytanie, co by było, gdyby można było kontaktować...

Musso i tym razem nie zawiódł. Koniec zaskakuje, czytelnik dochodzi do wniosku, że nie wpadłby na to sam. A Musso wpadł:) Polecam.

Dyskusje

2 993