Kierownictwo duchowe i medytacja

Spiritual Direction & Meditation
religia
Wacław Grzybowski
medytacja kierownictwo duchowe Jezus

Książka jest praktycznym podejściem do zagadnień kierownictwa i medytacji, opisuje ich znaczenie, problemy, porady, wszystko co jest potrzebne by korzystać z tych istotnych rzeczy w życiu każdego chrześcijanina, a zwłaszcza osób duchownych.

Świetna pozycja o kierownictwie duchowym i medytacji. Autor zna się na rzeczy, w sposób prosty i piękny przedstawia relacje jakie panują między towarzyszami a kierowanymi. Sposób w jaki o tym mówi, zachęca do podjęcia tego typu rozwoju w duchowości. Podobnie część o medytacji, rozgrzewa serce do pogłębienia swojej modlitwy i stawania w prawdzie Słowa i bliskości Pana....

• Chrześcijaństwo
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kierownictwo duchowe i medytacja