Nocny sprzedawca owoców

Okładka książki Nocny sprzedawca owoców
Waldemar Borzestowski Wydawnictwo: W drodze literatura piękna
literatura piękna
W drodze
1999-01-01
1999-01-01
opowiadania polskie

Okładka książki Nowa Fantastyka 172 (1/1997) Waldemar Borzestowski, Ray Bradbury, Mariusz Czylok, Ursula K. Le Guin, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Mirosława Sędzikowska, Bartłomiej Świderski
Ocena 6,3
Nowa Fantastyk... Waldemar Borzestows...

W uzupełnieniu opisu:

"Mamy tu zaklęty w czasie, chagallowski świat małomiasteczkowych Żydów, mamy dawny Gdańsk czasów reformacji i światy egzotyczne — a wszystko to odmalowane i realistycznie, i magicznie, na poły baśniowo."

• Opowiadania/nowele
  • 5 (bardzo dobre)
  • Nie dokończyłem

Dodaj cytat z książki Nocny sprzedawca owoców