Kup teraz - 5 ofert w cenie od 17.80 zł do 27.53 zł

Feeria
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

Taka se banalna historia miłosna.
Nic specjalnego...

1984

30/2021 (A)

Sabina jest singielką zadowoloną ze swojej pracy, mieszkania... Nie chcę mieć dzieci, nie szuka faceta. Pewnego dnia spotyka sympatyczną dziewczynkę, mimo początkowej niechęci zaprzyjaźnią się z małą, poznaje jej tatę i historię ich rodziny. Zakochuje się i chcę być mamą dla Marysi ale czy to takie proste? Polecam się przekonać 😀

Taka bajka dla dorosłych. Z góry wiadomo, że skończy się dobrze. Najpierw jedno lato trwało 300 stron, by najważniejsze ( łatwe do przewidzenia ) wydarzenia następnych kilku miesięcy zamknęły się na kolejnych 100 stronach. Miła odskocznia od innych książek, które czytam, ale to jednak nie moja bajka ;)

Świetna książka opowiadająca o relacjach międzyludzkich. Uświadamia, że tak naprawdę ukrywamy się przed sobą. Nie dopuszczamy do siebie ludzi, choć jesteśmy dla nich podporą. Szybko się czyta.

Mimo pozytywnych opinii książka nie przypadła mi do gustu zarówno jeśli chodzi o fabule co do bohaterów (byli nijacy) jak i tego w jaki sposób została napisana. Nie wciągnęłam się a nudziłam

Przyjemna do czytania, ale nie powaliła mnie.

Książka jest naprawdę cudowna!
Jest to opowieść o trzydziestokilkuletniej Sabinie, która boi zaangażować się w związek i nie chce mieć dzieci.... na jej drodze staje mała dziewczynka - Marysia, która pewnego dnia prosi ją aby namalowała jej słońce... między kobietą a małą dziewczynką rodzi się szczególna więź... później Sabina poznaje ojca Marysi i jej życie staje do góry...

Jestem bardzo zdziwiona skąd tyle pozytywnych opinii na temat tej książki, ponieważ ja niestety nie mogę się zgodzić z tą większością. Przede wszystkim jest to bardzo banalna, cukierkowa powieść z nijakimi, infantylnymi bohaterami i zakończeniem, które chyba każdy jest w stanie przewidzieć.
Bardzo lubię książki Pani Gabrieli, głównie ze względu na piękny język, jakim się...

• 2014
  • 2019