Moje życie

Magic JohnsonWilliam Novak Wydawnictwo: Atlantis biografia, autobiografia, pamiętnik
My Life
Atlantis
AIDS HIV Magic Johnson NBA zawodowa koszykówka Afroamerykanie
My Life
biografia, autobiografia, pamiętnik
AIDS HIV Magic Johnson NBA zawodowa koszykówka Afroamerykanie

Biografia Earvina "Magic" Johnsona, w której opowiada ona o swojej karierze koszykarza oraz o walce z chorobą, czyli z wirusem HIV.

Jako fan NBA nie mogę polecić tej książki. Może dlatego, że nie lubię wracać do starych wydań?

Chaotycznie, trochę treści; walka z chorobą i mało koszykówki.

Przeczytałem tę książkę jako zafascynowany koszykówką nastolatek. Wtedy byłem dość bezkrytyczny, jednak teraz, po latach, stwierdzam, że książka jest co najwyżej średnia. Generalnie nie przepadam za pozycjami biograficznymi - "Moje życie" przypomina mi dlaczego.

Książka jest nieco chaotyczna. Skupia się na walce Johnsona z chorobą, a wątki jego koszykarskiej kariery są, w...

• 2018
  • Równina
  • Literatura faktu/reportaż/felieton
  • Koszykówka
  • NBA moja pasja

Dodaj cytat z książki Moje życie