Beata GajewskaMarta Pawlus Wydawnictwo: Park encyklopedie, słowniki
Park
słownik słownik antonimów
encyklopedie, słowniki
słownik słownik antonimów

W słowniku znajdziemy 977 haseł, także wybór jest spory. Jednak należy przytoczyć słowa wstępne czyli "Dobierając słowa autorki kierowały się przeważnie językiem książkowym niż mowionym" co oznacza że potoczynych słów za dużo nie znajdziemy, jednakże są też przywołania i szereg określeń z języka potocznego. Wulgaryzmy zostały natomiast poniechane.

Rewelacyjny słownik. Należę do osób, którym czasem zabraknie słowa. Ten słownik "znajdzie" zawsze wyraz, który mam na myśli lub pasuje do kontekstu. Haseł jest bardzo wiele, ponieważ, aż 977 haseł głównych, a układ na stronie jest bardzo przejrzysty i ułatwia szukanie słówek. :)

• Słowniki, językoznawstwo, nauka o literaturze
  • Poradniki, podręczniki, słowniki, encyklopedie
  • Słowniki, encyklopedie
  • ***Posiadam***
  • Mam
  • Opinia na blogu (ksiazkamojprzyjaciel.blogspot.com)
  • NASZ KSIĘGOZBIÓR DOMOWY

Dodaj cytat z książki Słownik synonimów i antonimów