Pascal kontra Okrasa. 52 przepisy kontra 52 przepisy

Pascal BrodnickiKarol Okrasa Wydawnictwo: Lidl Seria: kuchnia lidla.pl kulinaria, przepisy kulinarne
Lidl
kulinaria, przepisy kulinarne
kuchnia lidla.pl

Lubię program z Karolem Okrasą i dlatego zdobyłam tę książkę, wydanie jest super, przepisy również;
ładnie wydanie, nadaje się znakomicie na prezent

Niestety dla mnie książka się nie nadaje :) Za dużo w niej mięsa i tłuszczu, a za mało warzyw. Jeśli chodzi o samo wydanie, to jest śliczna, ale zbyt ciężka, za dużo niepotrzebnych zdjęć - choć i tak w porównaniu z kolejnymi lidlowskimi publikacjami to niewiele.

Pierwsza i (moim zdaniem) najlepsza książka kucharska Lidla. Po nią sięgam zdecydowanie najczęściej. Jako potwierdzenie - lista ulubionych przepisów ;)

...Od okładki z Pascalem począwszy:
1. Faszerowane papryki, str. 41.
2. Pomidory faszerowane, str. 56.
3. Spaghetti z pulpecikami, str. 81.
4. Zapiekanka makaronowa z warzywami, str. 82.
5. Pstrąg pieczony w ziołach, str....

Szczerze? Nie cierpię ksiązek kulinarnych ( nawet cudownie okraszonych pięknymi zdjęciami ), które zmuszają mnie do robienia zakupów ze ściśle określonych produktów. Wiadomo Lidl chce zarobić jak najwięcej, więc czytamy taki przepis i robimy strasznie drogie zakupy. A efekt? Nie zawsze jest ok. Wcale mnie nie ciągnie do próbowania przepisów z tej książki bo zwyczajnie nie...

Trudno ocenić taką książkę, parę przepisów wykorzystam. Niektóre, mimo iż zdają się prowadzić do fantastycznych potraw, nie zrealizuję, bo szkoda mi czasu, który musiałabym spędzić w kuchni na ich przygotowanie (wolę przeznaczyć go na czytanie innych książek :-)). Poza tym zrobię to co lubię i nie będę eksperymentować z dodatkami, za którymi nie przepadam...

Całkiem przyjemna książka kucharska. Różnorodność przepisów, składniki wszędzie dostępne, a przede wszystkim w sieci Lidl. Nie przypuszczałam, że z ulotek wcześniej zamieszczanych w sklepie, powstanie książka w ramach kampanii reklamowej. Bardzo miłe zaskoczenie i pełen profesjonalizm. Ładnie wydana, napisana przystępnym językiem, do tego przepiękne zdjęcia. Jedynym minusem...

Powiew świeżości w kuchni. Stare potrawy w nowych odsłonach. Fajna.

Tak pięknie wydana, wspaniała. Uwielbiam serie Okrasy i Paskala, to naprawdę dobry kawał książki kucharskiej :)

Nieskomplikowane przepisy, ich duża ilość pozwala na przygotowanie całego menu. Bardzo ładnie wydana.

Pierwszy raz w życiu specjalnie chodziłam do sklepu i kupowałam powyżej pewnej sumy aby zdobyć naklejkę i udało się! Zdobyłam książkę Pascal kontra Okrasa.
Przepisy są bardzo przydatne, strony przejrzyste, krótkie zwięzłe opisy i te zdjęcia...aż ślinka cieknie.
Polecam.

• Kulinarne