Okładka książki List do członka Zgromadzenia Narodowego w odpowiedzi na niektóre obiekcje wobec jego książki o wypadkach we Francji
Edmund Burke Wydawnictwo: Rambler nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
A Letter from Mr. Burke to a Member of National Assembly in Answer to Some Objections to His Book on French Affairs
Rambler
2012-01-01
2012-01-01
Tomasz Pichór
Burke konserwatyzm rewolucja monarchia tyrania upadek król Francja Europa polityka