Tęsknię za tobą

Albatros
2014-10-08
2014-10-08
Robert Waliś

Okładka książki Najlepsze amerykańskie opowiadania kryminalne 2011 Brock Adams, Eric Barnes, Lawrence Block, Harlan Coben, Max Allan Collins, David Corbett, Brendan DuBois, Loren D. Estleman, Beth Ann Fennelly, Ernest J. Finney, Tom Franklin, Ed Gorman, James Grady, Chris F. Holm, Harry Hunsicker, Richard Lange, Joe R. Lansdale, Charles McCarry, Dennis McFadden, Christopher Merkner, Andrew Riconda, S. J. Rozan, Mickey Spillane, Luís Alberto Urrea
Ocena 5,6
Najlepsze amer... Brock Adams, Eric B...
Okładka książki Aż śmierć nas rozłączy Jeff Abbott, Charles Ardai, Jay Brandon, Lee Child, Harlan Coben, Brendan DuBois, Jim Fusilli, Bonnie Hearn Hill, Steve Hockensmith, William Kent Krueger, Laura Lippman, Tim Maleeny, Rick McMahan, P.J. Parrish, Ridley Pearson, Tom Savage, R.L. Stine, Charles Todd, Tim Wohlforth
Ocena 6,6
Aż śmierć nas ... Jeff Abbott, Charle...

Oficjalne recenzje i

Nie wrócisz do wczoraj

932 55 94

Dobrze mi się słuchało, opowieść kryminalna całkiem wciągająca, w typowym, kilkuwątkowym stylu Cobena.

Sto ostatnich stron szybkiej akcji najlepsze. Wiadomo jak każdy thriller obecnych czasów zakończenie zaskakujące, ale jakoś tak ten ostatni rozdział powierzchownie napisany. Było to moje pierwsze spotkanie z autorem, choć tak go wszyscy zachwalają, to nie uwiódł mnie tą powieścią, ale nie wiem może jeszcze po coś jego sięgnę.

Polecam!!!

Polecam!!!

Autor lubuje się w tematyce zaginionych osób, tak jest i tym razem.
Coben trzyma poziom, ale nie jest jego najlepsza książka.

Autor lubuje się w tematyce zaginionych osób, tak jest i tym razem.
Coben trzyma poziom, ale nie jest jego najlepsza książka.

Klasyczny thriller Cobena z policjantką w roli głównej. Dobry trzymający w napięciu, trochę nie realne zbiegi okoliczności co mnie trochę irytowało. Poza tym nie wiele mogę zarzucić książce.

Wreszcie udana powiesc tego autora, lubie jego jezyk ale historie sa przekombinowane, ta jest na granicy, koniec niepotrzebny.

Cobenowe, wciągające, ale tym razem nie tendencyjne :). Nareszcie.

Cobenowe, wciągające, ale tym razem nie tendencyjne :). Nareszcie.

Zaczyna się spokojnie, niespiesznie, poznajemy pomału bohaterów tej książki, i..i tak sobie rozkładamy te puzelki, składamy, i...i nagle, z każdą kolejną stroną, nasza układanka nabiera tempa i niepokojącego wyglądu.
Genialne połączenie wątków. Wciągająca fabuła.
Mnogość ważnych tematów, które porusza (na przykład, bezpieczeństwa w sieci, LGTB, samotności, życia funkcjonariusza policji, czy nawet schizofrenii), co bardzo mnie ujęło.
Dla mnie, rewelacyjna książka!

Genialne połączenie wątków. Wciągająca fabuła.

Książka na przyzwoitym poziomie w tej kategorii jako thriller. No zakończenie trochę za fajne he ale całość powieści jest ok.

Krwisty kryminał, wciągająca akcja.

Krwisty kryminał, wciągająca akcja.