Tęsknię za tobą

Oficjalne recenzje i

Nie wrócisz do wczoraj

[ 19 ] Link do recenzji

Typowa powieść Cobena.
Wszystkiego po trochę. Jest zagadka, stare dzieje, romansidło i na końcu trochę krwi.

1995

Z książek tego autora, ta zdecydowanie jest najlepsza. Intrygująca fabuła, w której dużo bardziej wciąga 'bieżąca intryga' aniżeli faktyczny motyw przewodni czyli 'kto zabił mojego ojca?'.

I choć moja wyobraźnia nie należy do najbardziej pracowitych to wierzcie mi scena z siekierą nawet mnie stanęła przed oczami.

Iście porywająca historia. Nie wiedziałem kiedy to przeczytałem. Polecam gorąco :D

Ogólnie ciekawe, szkoda tylko że rozgryzłem winnego zabójstwa na samym początku.

Na półkach: , , , ,

Za każdym razem gdy czytam książkę Harlana Cobena przechodzi mnie dreszcz, a historia w niej opisana tak wciąga, że pochłaniam ją w maksymalnie dwa wieczory.

Tym razem spotykamy się z Kat, panią detektyw, która za namową swojej przyjaciółki próbuje znaleźć miłość poprzez portal randkowy. Przypadkowo podczas przeszukiwania strony natyka się na profil swojego byłego...

Dawno nie miałam w ręku książki, którą zdąrzyłam przeczytać w jeden dzień.
Coben pisze w taki sposób, że nie da się oderwać, fabuła z każdym zdaniem Cię pochłania. Uwielbiam go.
Świetna jest seria z detektyw Donovan.
Wielki pisarz.

"Podejrzewał, że życiem zbyt często kieruje przypadek. Wszyscy chcemy wierzyć, że liczą się ciężka praca, wykształcenie i wytrwałość, jednak...

Książkę niestety przez brak wolnego czasu czytałam prawie przez miesiąc. Po mimo że opornie szło mi czytanie i zdarzyło mi się kilka razy "zgubić" w fabule to sama treść i cała akcja powieści jest niesamowita. Oczywiście jak Pan Coben ma w zwyczaju nie można, o tak skończyć powieści i pójść spać spokojnie. Myślisz sobie "dobra wiem, kto zabił", można już odłożyć książkę na...

Książkę mimo tego, że ma białe strony czyta się szybko i przyjemnie, co jest zasługą stylu pisania autora.

Bohaterowie nie dokładnie opisani, co mi nie przeszkadzało. Pojawia się dość sporo postaci, a jednak nie mieszały mi się co uważam za duży plus.

Fabuła ciekawa pod tym względem, że chodzi o stare morderstwo. Dwa wątki łączą się w ciekawy sposób. Książka momentalnie...

Jest to pierwsza książka tego autora, za którą się wzięłam i szczerze mówiąc nie żałuję. Nie sądziłam, że Harlan Coben pisze tak łatwym językiem i tak szybko będzie się czytało jego książki- większość kryminałów (dobrych kryminałów amerykańskich), jest pisana dość ciężkim językiem. Pierwszy raz się również spotkałam z tym, że finał całej akcji jest DOSŁOWNIE na 2 ostatnich...

Dla mnie była to pierwsza książka Cobena. Nie znałam się, byłam w księgarni i wybierałam po opisie - a że miałam chętkę w tamtym czasie na produkcje o policjantach to trafiło mi się "Tęsknię za Tobą" i prawdę mówiąc nie żałuję. Mnie osobiście wciągnęło, mały humor się trafił i ogólnie bardzo mi się podobało. Dzięki temu wzięłam za inne książki tego autora <3

Dyskusje

5 061