Polska na poważnie

historia Polski ruch narodowy PRL historia najnowsza
historia
9788393220953
historia Polski ruch narodowy PRL historia najnowsza

Ceniony przeze mnie historyk pisze o Polsce. Wydaje się, że pisze tak od serca, szczerze. To nie jest jednolita powieść, tylko zbiór artykułów. Ale w niczym nie umniejsza to wartości książki. Prof. Żaryn ma określone poglądy, nie boi się ich prezentować a także bronić. Warto.

Zacząłem czytać bez przeglądania treści. Szybko się wciągnąłem i zaraz zawiodłem. To nie jedna spójna wizja, ale po prostu zbiór artykułów. Rozczarowujące. Ale i tak warte przeczytania. Pan Żaryn jasnym i pięknym językiem przedstawia kolejne zakątki polskiej historii i polityki przedstawiając swoje poglądy w odniesieniu do faktów. Co jest warte podkreślenia autor nie...

• Chcę w prezencie
  • Polecam
  • Chcę przeczytać (będę miał)
  • X2014
  • Polityka / Myśl polityczna / Geopolityka / Strategia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Polska na poważnie