Mikroorganizmy w ochronie środowiska

Okładka książki Mikroorganizmy w ochronie środowiska
Mieczysław K. Błaszczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
nauki przyrodnicze (fizyka, chemia, biologia, itd.)
Wydawnictwo Naukowe PWN
2007-01-01
2007-01-01
mikrobiologia mikroorganizmy środowisko ochrona przyrody mikrobiologia przemysłowa

Bardzo dobry podręcznik dla każdego zainteresowanego mikrobiologią w metodach oczyszczania środowiska.

• Biologia, medycyna, psychologia, socjologia i okolice
  • Podręczniki, klucze, encyklopedie itp.

Dodaj cytat z książki Mikroorganizmy w ochronie środowiska