Cyrk Doktora Dolittle'a

Hugh Lofting Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Doktor Dolittle (tom 4) powieść przygodowa
Doctor Dolittle's Cirus
Doktor Dolittle (tom 4)
powieść przygodowa
2008-01-01
Beata Adamczyk

Baaaardz ofajna książka. Chcę przeczytać.

Kolejna czesc. Calkiem przyjemna, aczkolwiek tytul troche "oszukany", bo Cyrk Doktora Dolittle powstaje tak naprawde na ostatnich 20 stronach :P

Rewelacyjnie się czyta..zwłaszcza po rozdziale dziennie, wieczorem przed zaśnięciem, razem z dzieckiem( jak takowe jest)..znów ja też byłam w krainie dzieciństwa i martwilam się razem z dr Dolitte o zwierzęta ..a jednocześnie taki ten doktorek, że wszystkie zwierzęta ale nie tylko bo my z moim synkiem jako czytelnicy też czuliśmy sie bezpiecznie i wierzyliśmy że kto jak kto...

Moje dzieciństwo.

To była moja pierwsza książka jaką w życiu przeczytałam (nie licząc tych z wielkimi literami i obrazkami jak miałam z 7 lat)i to ona sprawiła, że polubiłam czytanie. Nie pamiętam, czy wcześniej nie lubiłam czytania, aczkolwiek kojarzę jednak, iż to właśnie ta książka sprawiła, że teraz cały czas nie mogę oderwać się od książek.
A pro po jednak samej książki to bardzo mi się...

polecam dzieciom

Kolejna część przygód Doktora Dolittle.
Pamiętam z dzieciństwa i wspomnienia te są miłe :)

Dyskusje

• Dzieciństwo