Tajemnice dłoni

ezoteryka, senniki, horoskopy
839073690X
Agata Szczepańska
chiromancja chirologia wróżba ezoteryka

Pozycja dobra dla osób zainteresowanych charakterami innych. Szybko się czyta, i jest łatwa w odbiorze. Zawiera analizę linii dłoni, które odznaczają nasz charakter, przeżycia i sytuacje związane z naszymi emocjami - ukrytymi i tymi jawnymi. Raczej psychologiczna, specyfika podobna jak czytanie z rysów twarzy i zmarszczek mimicznych. 6/10

• Nauka, Psychotronika, Parapsychologia, Magia, Ezoteryka i inne takie dziedziny
  • Posiadam - nieprzeczytane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tajemnice dłoni