Niemiecka tajna broń podczas drugiej wojny światowej

Ian V. Hogg Wydawnictwo: Zysk i S-ka militaria, wojskowość
Gernan Secret Weapons of the Second World War
Marek Krośniak
Zysk i S-ka
Gernan Secret Weapons of the Second World War
militaria, wojskowość
Marek Krośniak

Choć polskie wydanie popularnej "Niemieckiej tajnej broni..." Iana Hogga ukazało się po raz pierwszy około roku 1999-2000 (swój egzemplarz kupiłem w kwietniu 2000), to kryje się w tym pewna pułapka rzutująca na wartość merytoryczną tego opracowania - książka ta napisana została bowiem na początku lat siedemdziesiątych, i przedstawia wobec tego stan wiedzy sprzed lat już z...

• Historia
  • Technika/Militaria