Cztery pory roku

Mariola Jarocka Wydawnictwo: Debit literatura dziecięca
Debit
literatura dziecięca
2013-01-01

W każdym z nas drzemie trochę dziecka. A we mnie to chyba na prawdę wyjątkowo dużo, bo zauważyłam, że mimo upływającego czasu wciąż z ogromną przyjemnością sięgam po literaturę dla najmłodszych i często czytanie jej nawet samej sobie sprawia mi ogromną radość. Tak też było i w tym przypadku. Fakt, czytamy tę książeczkę razem z Alicją, ale dla mnie to już drugie spotkanie z...

• Debit
  • Dla Natusia
  • Literatura dziecięca
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Cztery pory roku