Sakrileg - The Da Vinci Code

Dan Brown Wydawnictwo: Gustav Lübbe Verlag Cykl: Robert Langdon (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
The da Vinci Code
kryminał, sensacja, thriller
niemiecki
Piet von Poll

Opinie [1 791]

Najgorsza książka, jaką czytałam. Zupełnie nie moja literatura... Kojarzy mi się z takimi pozycjami, jak " Zmierzch" czy " 50 twarzy Grey'a".

Nie jest to zła książka, ale też trudno nazwać ją dobrą. Na plus jest na pewno to, że napisana jest w taki sposób, że po prostu chce się przewrócić stronę i czytać dalej. Ciekawie oddane są także realia, jest sporo informacji z zakresu historii i szeroko pojętej kultury. Minusem jest to, że opisywane wydarzenia są tak przerysowane, tak "niesamowite" , że momentami...

intrygująca

Uważam, że autor jest odpowiedzialny za to czym karmi dusze czytelników - stworzenie takiej opowieści jest złe, bluźniercze. Niestety wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy jak bardzo. Zwłaszcza gdy ich wiedza na temat zbawczej misji Jezusa jest żadna...

Wspaniale napisana, wciągająca historia - cóż, klasyka gatunku !!!

Uwielbiam Dana Browna i jego twórczość. Pamiętam, jak pierwszy raz czytałam tę książkę, nie było opcji, żeby odłożyć ją nie wiedząc, co będzie dalej. Mam na półce i nie oddam nikomu!!!!

Przeczytane z opóźnieniem, ale warto. Majstersztyk!

Niestety, przyznaję - rewelacyjna. Nie przepadam za autorem, ale czytało się świetnie i z zaciekawieniem.
Polecam ludziom, którym brakuje „wiedzy podstawowej”, można poszerzyć horyzonty.

Dan Brown potrafi w swoich utworach wprowadzić niesamowity klimat tajemnicy i grozy. W kodzie Leonarda da Vinci odczuć możemy właśnie takie realia. Dodatkowo autro zaskarbił sobie moje serce świetnym zwrotem akcji i nieprzewidywalną fabułą. Czytając tą książkę nie ma mowy o nudzie, osobiście nie mogłam się oderwać. Narastające napięcie ma swój upsut na końcu, do którego...

Bardzo kontrowersyjna książka. Szkoda tylko, że czasami nie jest zgodna z rzeczywistymi faktami. POMIMO TEGO : Wszystko bardzo bobrze opisane i jest wiele szczegółów które powodują że twój mózg pracuję na 101 % Jednym słowem: wciągająca SUPERRRR wciągająca. Za każdym razem kiedy ją biorę odkrywam coś nowego i na nowo rozwiązuje zagadkę.

51 927
    9 374