Sakrileg - The Da Vinci Code

Dan Brown Wydawnictwo: Gustav Lübbe Verlag Cykl: Robert Langdon (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
The da Vinci Code
kryminał, sensacja, thriller
niemiecki
Piet von Poll

Opinie [1 893]

Niezwykle ciekawa i wciągająca. Intrygi, tajemnice i presja czasu podsycająca atmosferę. Chętnie sięgam po książki dostarczająca dreszczyku emocji. Tu ich nie brak. Jednak trzeba podejść do niej z dystansem i pamiętać o pojęciu "fikcja literacka" 😉

Lewizna. Tylko dla fanow teorii spiskowych. Męczące.

Nie wiem czy mogę jakoś w słowach ubrać jak wielki podziw mam do tego autora

Świetna książka, wiele zagadkowych wątków nadaje jej super klimat. Dobrze się czyta w pewnym momencie aż straciłem rachubę czasu i tak o to kilka godzinek codziennie poszło. Nie żałuję wyboru, mógłbym polecić każdemu :)

Genialna! :) WARTA PRZECZYTANIA

To prawdziwe arcydzieło - milionowa sprzedaż grafomanii opisującej przygody animowanych bohaterów.

Trochę bujda na resorach, ale dobrze się czyta. Inspiruje do dowiedzenia się więcej o miejscach i autentycznych postaciach opisanych w książce.

Nie będę obiektywną bo historia i tajemnice to moja pasja. Połączenie obu to orgazm dla mojego mózgu. Wiele mogę wybaczyć autorowi bo zwyczajnie jego opowieść mnie fascynuje i uwielbiam wracać myślami do miejsc gdzie toczy się akcja a które odwiedziłam (wszystkie z nich!) co dodaje książkom Browna nowego wymiaru. Uwielbiam wyszukiwać opisywane przez niego szczegóły we...

Dawno temu czytałam, ale zostawię opinię, bo ksiązka wciągnęła mnie na tyle, że nie mogłam się od niej oderwać - wartka akcja, przemyślana intryga no i dużo tematów, które mnie intersują. Polecam!

W sumie dobra, wciągająca, choć przeszkadza zbyt duże pierdolnięcie - ponad 100 rozdziałów i prawie każdy kończy się jakimś zwrotem akcji, uderzeniem. Za duże nagromadzenie prostej, ofensywnej emocji. Ale tak to spox.

54 316
    9 509