Jew Hunter

sensacja romans spisek żydzi
kryminał, sensacja, thriller
sensacja romans spisek żydzi

Na półkach: , , , , ,

Nareszcie wpadła do mnie książka, która okazała się prawdziwym cudeńkiem. Dodatkowym plusem jest to, że została napisana piórem polskiego autora. Nie jest obszerna, ale w tych dwustu pięćdziesięciu stronach zawarte jest tyle emocji… przeczytajcie recenzję, a sami się dowiecie.

Kiedy zaczynamy czytać książkę, pierwsze co nasuwa się na myśl to to, że głównym jej bohaterem...

• Cudeńka <3
  • 2014