Sto lat planowania przestrzeni polskich miast

Barbara BańkowskaMaciej Nowakowski Wydawnictwo: Oficyna Naukowa sztuka
Oficyna Naukowa
sztuka
2013-01-01

dobre, ale... nie bez uchybień, nieścisłości,
Książka niezwykle potrzebna. Uświadamia, że planowanie przestrzenne w Polsce zawsze leżało. Zawsze, może za wyjątkiem krótkiego okresu 20-lecia międzywojennego> jednak nic nie doścignie w "leżeniu" planowania przestrzennego w Polsce jak jego obecny stan, zawsze było źle, ale tak źle jak teraz to nigdy nie było.

• Architektura i urbanistyka

Dodaj cytat z książki Sto lat planowania przestrzeni polskich miast