rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Jeden z możliwych światów

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
..:: WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2020) ::..
chętnie kupię całość prosze o kontakt 537295512 lub neyka@interia.pl  whatsupp
1 rok temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2019)
Sylwia, przepraszam za późną odpowiedź, za czesto już tutaj nie wchodzę. Tak, dalej są dostępne :)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LISTOPAD2019)
Rozważna i romantyczna jest w tym wydaniu z obwolutą czy bez? i czy jeszcze aktualne?
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2019)
Sprzedam/wymienię:  Ostatni mag  Ostatni Namsara  Szklany tron  Ogień i kość  Narodziny królowej  Miasto kości  Pisane szkarłatem  Przeklęci święci
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (CZERWIEC 2019)
Sprzedam (chwilowo wymiana jedynie na książki, które chce przeczytać/mam do kupienia). Jakby ktoś chciał odebrać osobiście, to okolice Ostrzeszowa. Zazwyczaj ślę Pocztą Polską. Tak, na życzenie przesyłam zdjęcia, gdyż starsze wydania są po prostu... no starsze. Jeżeli książka znajduje się na półce "Poczekania" oznacza to, że ktoś się nią już interesuje ;) Komiksy/Mangi: ...
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (MAJ 2019)
Sprzedam TANIO/ wymienię :) ZAPRASZAM!  Sztywniak. Osobliwe życie nieboszczyków30 zł  Jak kominiarzy śmierć w proch zmieni12 zł  Becoming. Moja historia 18 zł  Światło między oceanami10 zł  Inwigilacja 13 zł  Galveston
Pokazuje 6 z 12
Zobacz kolejne