Forged

Okładka książki Forged Jennifer Rush
Okładka książki Forged
Jennifer Rush Wydawnictwo: Brown Books for Young Readers Cykl: Altered (tom 0.5) fantasy, science fiction
32 str. 32 min.
Altered (tom 0.5)
Brown Books for Young Readers
2013-12-03
2013-12-03
32 min.
dystopia fantasty new adult romans

1997

Tytuł tumaczony "Sfałszowani"
Przed Anną i Samem, była Dani i Sam.

Jest jedna zadada, którą muszą się kierować działacze Branchu: żadnego przywiązywania się. Kiedy Dani O'Brien weszła do Branchu, planowała sprzedać swoją wolność, by zapewnić rodzinie lepsze życie. Jednak dołączenie do tajemniczej organizacji jest czymś więcej, niż się spodziewała. Głowa Branchu, Connor, bacznie ją obserwuje. Zbyt bacznie. Trening jest brutalny, eksperymenty objęte tajemnicą, a misje nie obiecują być niczym więcej niż codziennością. Jedyną rzeczą, która pozwala Dani przetrwać kolejny dzień jest nadzieja, że wpadnie na Sama - młodego mężczyznę, w jej wieku, który nosi świat na swoich barkach.

A więc bardzo i się podobaja takie klimaty tajnych agentów ,napprawdę zachęcam i polecam serie:).

Tytuł tumaczony "Sfałszowani"
Przed Anną i Samem, była Dani i Sam.

• 2015
  • Ebooki