Rekrut

Patronat LC
Robert Muchamore Cykl: CHERUB (tom 1) kryminał, sensacja, thriller 320 str.
Recruit
9788328101944
Bartłomiej Ulatowski
Egmont Polska
kryminał, sensacja, thriller
Robert Muchamore Cherub thriller literatura szpiegowska sensacja kryminał literatura dziecięca i młodzieżowa

Recruit

Kup książkę

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Wersja mini

11 Link do recenzji

Trafiłem na tą książkę przypadkiem, ale nie żałuję. Ciekawa odskocznia od super bohaterów o naciąganych umiejętnościach. Owszem, Cherub to też nie ideał, ale przeczytam kolejne tomy.

Nie czytałem lepszej książki.
Polecam zarówno dzieciom w wieku 11-18 lat jak i dorosłym.

Opowieść jest o chłopcu Jamesie,który ma 11 lat. W tym wieku umiera mu mama i James trafia do domu dziecka. Stamtąd nagle go zabierają do tajemniczej organizacji zwanej CHERUBA (CHERUBA to organizacja wywiadu brytyjskiego. W tej organizacji są same dzieci. Te dzieciaki szkolą się na...

Fajny pomysł, trochę akcji, ale jednak strasznie uderzają sytuację typu: "koleś ma tylko 12 lat!" Ciekawa jestem jak sytuacja się potoczy w kolejnych częściach, ale raczej stawiam ją daleko na liście książek do przeczytania.

Świetna KSIĄŻKA PEŁNA AKCJI!!!

Ciekawe przygody, wartka akcja, interesujące postacie. Bardzo chętnie sięgnę po dalsze części. Polecam!

nałogowo czytana i zbierana, cała seria - książki fizyczne z bólem serca podarowane, ale w pamięci zostają emocje jakie towarzyszyły lekturze

Fenomenalna książka! Naprawdę mnie urzekła. Każda strona trzymała w napięciu i oczekiwaniu na dalszy przebieg wydarzeń. Nie potrafiłam oderwać się od lektury, tak bardzo pochłonęła mnie akcja.
Sama tematyka serii jest genialna! Organizacja młodych agentów stawiająca czoła przestępstwom, zawikłanym zagadkom, gangom. Nikt nie podejrzewałby młodego obywatela o przynależność do...

Książka jest mega🐘

Książkę czytałam krótko po jej wydaniu,będąc niewiele starsza od głównego bohatera.Pamiętam,że bardzo mi się wtedy podobała i z niecierpliwością czekałam,aż poznam dalszą część historii małych agentów 007.
Z perspektywy czasu mogłabym wyliczać niedociągnięcia takie jak słabe,często niepotrzebne wątki miłosne w całej serii,ale są to książki dla bardzo młodych odbiorców i w...

Książka cudowna. Polecam ją każdemu, kto lubi te klimaty. Wiele aukcji, fabuła naprawdę wciąga. Osobiście przeczytałam tą serię po parę razy i mogłabym je opowiedzieć w środku nocy :)

Dyskusje

1 709