Rekrut

Patronat LC
Robert Muchamore Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: CHERUB (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Recruit
2013-11-06
2010-05-19
Data 1. wydania:
2012-08-04
9788328101944
Bartłomiej Ulatowski
Egmont Polska
Robert Muchamore Cherub thriller literatura szpiegowska sensacja kryminał literatura dziecięca i młodzieżowa
Recruit
Bartłomiej Ulatowski

Oficjalne recenzje i

Wersja mini

[ 13 ] Link do recenzji

Na książkę trafiłem przypadkiem szukając zupełnie innego "Cheruba", ale bardzo sie z tego cieszę. Pisana lekko czyta się szybko i przyjemnie.
Duża ilość tomów daje gwarancję dobrej i długotrwałej zabawy.

Polecam.

Bardzo dobrze wspominam serię cherub, szczególnie pierwsze tomy.

W niektórych wydaniach bradzo nie zachęcający i nudzący opisy. Cała seria książek jest fantastyczna, jaki bowiem musi być autor żeby zatrzymać przy sobie czytelnika przez 16 tomów! Raziło mnie jednak dodanie 21 wieku w jego książkach pt. "zdrada", było tego dużo za dużo.

Wyobrażasz sobie dzieci agentów? Nie, no to najwyższy czas sięgnąć po książkę Roberta Muchamore. Mimo, że bohaterami się dzieci dorośli też będą śmiać się i emocjonować przy jej czytaniu.

Terrorystka nie otwiera drzwi obcym w obawie przed tajnymi funkcjonariuszami policji i agentami służb bezpieczeństwa. Jednak jej dzieci przyprowadzają swoich kolegów i biegają z nimi po całym domu. Kobieta nie ma pojęcia, że jedno z dzieci założyło podsłuch w każdym pokoju, skopiowało zawartość dysku komputera i sfotografowało notes z adresami. To dziecko pracuje dla...

"Rekrut" pierwsza z serii, ale na pewno przeczytam kolejne. Co stanie się z Jamsem i jego siostrą Laurą?

Od pierwszych stron rozpoczyna się akcja. Jest zaskakująca, szybka i świetna na chwilę oderwania od otaczającej nas rzeczywistości.

Czyta się ją łatwo i przyjemniej. Strony same się przewracają. Polecam, Miłego czytania!

Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją "Rekruta", czyli pierwszego tomu CHERUBA od R.Muchamore'a. Książka ta opowiada o losach James'a, który po śmierci swojej matki trafia do Nebreska House, czyli domu dziecka. Stamtąd zostaje on porwany do CHERUBA, co mi bardzo skojarzyło się z instytutem. Wraca tam po 26h i decyduje się wstąpić w szeregi ich szeregi. James musi zmierzyć...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Trafiłem na tą książkę przypadkiem, ale nie żałuję. Ciekawa odskocznia od super bohaterów o naciąganych umiejętnościach. Owszem, Cherub to też nie ideał, ale przeczytam kolejne tomy.

Nie czytałem lepszej książki.
Polecam zarówno dzieciom w wieku 11-18 lat jak i dorosłym.

Opowieść jest o chłopcu Jamesie,który ma 11 lat. W tym wieku umiera mu mama i James trafia do domu dziecka. Stamtąd nagle go zabierają do tajemniczej organizacji zwanej CHERUBA (CHERUBA to organizacja wywiadu brytyjskiego. W tej organizacji są same dzieci. Te dzieciaki szkolą się na...

Fajny pomysł, trochę akcji, ale jednak strasznie uderzają sytuację typu: "koleś ma tylko 12 lat!" Ciekawa jestem jak sytuacja się potoczy w kolejnych częściach, ale raczej stawiam ją daleko na liście książek do przeczytania.

Dyskusje

1 798