Sychar. Ile jest warta twoja obrączka?

Okładka książki Sychar. Ile jest warta twoja obrączka? Anna Jedna
Okładka książki Sychar. Ile jest warta twoja obrączka?
Anna Jedna Wydawnictwo: Fides religia
religia
Fides
2013-10-19
2013-10-19

Raczej nie sięgam po książki o takiej tematyce. Ta wpadła mi w ręce w zasadzie przypadkowo. Pochłonęła mnie od pierwszej strony.
Bardzo dobra rzecz. Myślę, że może pomóc wielu osobom.

Bardzo dobra rzecz. Myślę, że może pomóc wielu osobom.

Książka niesamowita. Daje 10/10. Każda osoba z przytaczanych świadectw jest dla mnie jak super-hero. Czapki z głów. Sam jestem małżonkiem, i taka miłość jak w/w osób przy roztaniach jest na miarę dzisiejszego heroizmu. Książka jest dla tych którzy mają problemy małżeńskie i chcą odzyskać wiarę w sakrament... Ale jest też dla tych którzy chcą uwierzyć że miłość nie ma ŻADNYCH granic.

Polecam jak najbardziej.

Polecam jak najbardziej.

Dostałam ją jako prezent i przez parę miesięcy leżała na półce czekając w kolejce. Nie spieszyło mi się na zaznajomienie z treścią z prostej przyczyny. Nie jestem fanką tego typu książek.

Bałam się przynudzania i moralizatorstwa. Chciałam uzbierać więcej sił by przez nią się przedrzeć. Na szczęście zbyt wiele siły nie było potrzeba, książkę czyta się jednym tchem. Zaskoczyła mnie mnogość i prawdziwość przedstawionych sytuacji. Dzięki niej na niektóre rzeczy ( nie wszystkie) patrzę inaczej niż dotychczas. Wciąż niektóre zagadnienia kłócą się z tymi z książki, ale jest to tylko moja indywidualna ocena. Momentami miałam wrażenie że piszę to fanatyk, lecz mimo wszystko warta jest przeczytania. Warto czasem spojrzeć na wszystko z innej perspektywy. Nie mam zdania co do oceny. Ciężko mi się ocenia poradniki.

Nie da się w słowa ubrać tego, jak moje myślenie się zmienia na wskutek tej książki, ile świadomości przybywa. Czyta się to jednym tchem.

1 gwiazdka za szczytną ideę.

1 gwiazdka za szczytną ideę.

• Religia
  • X2014
  • Z drogowskazami;)
  • 🏠 Posiadam 🏠
  • Przeczytane w 2014

Dodaj cytat z książki Sychar. Ile jest warta twoja obrączka?