Medycyna naturalna dla koni. Domowe i naturalne środki lecznicze

Cornelia Wittek Wydawnictwo: Solis zdrowie, medycyna
Von Apfelessing bis Teebaumöl
zdrowie, medycyna
Beata Bałucińska
jeździectwo konie leczenie weterynaria

Bardzo dobra książka. Polecam dla każdego koniarza, nawet jeśli nie ma się własnego konia. Brakuje mi tylko informacji przy każdym ziole, owocu itd. o tym w jakiej ilości podawać.

Ziołolecznictwo nie tylko dla koni jak w tytule. Przejrzyste opracowanie, rzetelne informacje. Bardzo przydatna.

Bardzo przydatna książka zwłaszcza dla właścicieli bądź opiekunów koni, duża dawka wiedzy na temat ziołolecznictwa w kolorowej i zachęcającej szacie graficznej.
Przystępne, krótkie opisy działania poszczególnych roślin, wskazówki odnośnie stosowania, miłe dla oka ilustracje.
Polecam ;)

• Chcę w prezencie