Huna Praktyczny podręcznik

poradniki
Medium
1997-01-01
1997-01-01

Bardzo dobry poradnik, zawierający praktyczne porady jak zacząć żyć zgodnie z zasadami huny. Podstawy podstaw, mógłby być dogłębniejszy, ale i tak pozycje oceniam bardzo dobrze. Co ciekawe, naprawdę dobrze się to czyta.

• Książki,które uczą mnie świata i siebie
  • Mindfulness/joga/medytacja
  • Wiedza niepowszechna
  • Nietrafione
  • Z polecenia do kupienia ...
  • POSIADAM EBOOK

Dodaj cytat z książki Huna Praktyczny podręcznik