Wybrane legendy o Karkonoskim Duchu Gór

Poligrafia Ad Rem
Duch Gór Karkonosze Ad Rem legendy
literatura dziecięca
Duch Gór Karkonosze Ad Rem legendy

Zacznę od tego, że do Karkonoszy i dolnośląskich terenów (Karpacz, Szklarska Poręba, Kowary, zamek Chojnik, jeleniogórski rynek), opisanych w książce o Duchu Gór zawsze będę czuła prawdziwy sentyment i miłość. Dlatego pomyślałam, że fajnie będzie tę miłość pokazać (a może i zaszczepić?) naszej Latorośli. Zaczęliśmy od legend o władcy Karkonoszy - potężnym, tajemniczym i...

W sam raz dla dzieci przed snem :)

• Dziecięca biblioteczka

Dodaj cytat z książki Wybrane legendy o Karkonoskim Duchu Gór