Moje nowe hobby

rękodzieło
Świat Książki
2005-01-01
2005-01-01

Osobiście bardziej przemawia do mnie pierwszą część poradnika, może dlatego że zawierała więcej drobiazgów, z których koezystałam. Dużym plusem jest to samo, co w pierwszej części - oprócz inspiracji i opisów wykonania, także historię dotyczące savoir-vivre czy zwyczajów (głównie włoskich, ale czego innego oczekiwać po książce napisanej przez Włochów :) )

Wspaniała i pełna pomysłów książka.

Wspaniała i pełna pomysłów książka.

Super książka dla kombinatorów tych początkujących i tych bardziej zaawansowanych.

Dodaj cytat z książki Moje nowe hobby