Moje nowe hobby

praca zbiorowa Wydawnictwo: Świat Książki rękodzieło
Świat Książki
rękodzieło
2005-01-01

Osobiście bardziej przemawia do mnie pierwszą część poradnika, może dlatego że zawierała więcej drobiazgów, z których koezystałam. Dużym plusem jest to samo, co w pierwszej części - oprócz inspiracji i opisów wykonania, także historię dotyczące savoir-vivre czy zwyczajów (głównie włoskich, ale czego innego oczekiwać po książce napisanej przez Włochów :) )

Super książka dla kombinatorów tych początkujących i tych bardziej zaawansowanych.

Wspaniała i pełna pomysłów książka.

• Chcę w prezencie
  • Rękodzieło
  • Poradniki różne
  • 2009 by Bastet
  • Moje hobby
  • B5t

Dodaj cytat z książki Moje nowe hobby