Co się dzieje kiedy śpisz

Maciej Łazowski Wydawnictwo: Muchomor literatura dziecięca
Muchomor
literatura popularnonaukowa dla dzieci wiedza ogólna quizy zagadki
literatura dziecięca
literatura popularnonaukowa dla dzieci wiedza ogólna quizy zagadki

Okładka książki Mały manipulator Maciej Łazowski, Bartosz Sztybor
8,4
Mały manipulator Maciej Łazowski, Ba...
Okładka książki Kapitan Nauka. Na tropie angielskich słówek Maciej Łazowski, Robert Romanowicz, Katarzyna Urbaniak, Marcin Minor, Katarzyna Kołodziejska, Tomasz Kowal, Kamila Kozłowska, Agata Kopff, Daria Bidzińska, Katarzyna Fus, Paulina Wyrt
7,4
Kapitan Nauka.... Maciej Łazowski, Ro...
Okładka książki Burze kuchenne i bestie bezsenne/ chłopiec Maciej Łazowski, Daniel Chmielewski
9,0
Burze kuchenne... Maciej Łazowski, Da...
Okładka książki Burze kuchenne i bestie bezsenne/ dziewczynka Maciej Łazowski, Daniel Chmielewski
9,0
Burze kuchenne... Maciej Łazowski, Da...

Rewelacyjna książeczka dla maluchów między 2 a 4 rokiem życia pokazująca nocne zwierzęta w humorystycznym świetle.
Krótkie, czasem jednozdaniowe opisy pozwalają maluchom skupić uwagę a proste i wymowne obrazki docierają od razu.
Dziecko bardzo chętnie wracalo do tej książeczki

www.maliczytelnicy.pl

Co się dzieje kiedy śpimy? Budzą się nocne zwierzęta!

Sowa myśli o ciastku, ćma czyta książkę, jeż maszeruje a nietoperz podsłuchuje świerszcze. Rano idą spać więc nie wolno ich budzić.

Cudowna książka, ciepła i pozytywna, wywołująca uśmiech na twarzy dziecka i dorosłego, do tego pięknie zilustrowana – prawdziwe cudo :)

Dyskusje

• Dla dzieci
  • Dzieci
  • 2010 i wcześniej
  • Dziecięce
  • Przeczytane - pozostałe
  • Książki
  • Biblioteka

Dodaj cytat z książki Co się dzieje kiedy śpisz