Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom

Okładka książki Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom Ewa Żeromska
Okładka książki Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom
Ewa Żeromska Wydawnictwo: Wojciech Marzec poradniki
poradniki
Wojciech Marzec
2013-01-01
2013-01-01
kompleksy poradnik pozytywne myślenie

Okładka książki Mężczyzną być... Anna Mentlewicz, Ewa Żeromska
Mężczyzną być... Anna Mentlewicz, Ew...

Specyficznie napisana książka. Szczerze ? Nie chciałabym pójść do takiej psychoterapeutki. Z książki aż biją kompleksy , ale w dużej mierze autorki. Dziwne porównania , oceny innych ,a wręcz krytyka naprawdę nie zachęcają. Zastanawiam się też jak do tego doszło ,że taka książka poszła w świat. To ,że ktoś ją napisał to jedno ,ale ktoś postanowił też ją wydać.
Jak dla mnie całe szczęście ,że jest w sklepach raczej niedostępna.

Jak dla mnie...

Nie wiem dlaczego tak wiele oczekiwałam od tej książki. Kolejny płytki poradnik o chwytliwym tytule, pełen banalnych przykładów i tanich porad rodem z kuchennych czasopism.

nie dla mnie, nic nowego

nie dla mnie, nic nowego

• Sprzedane
  • 2016
  • Przeczytane 2015
  • Wypożyczona z biblioteki - NIE polecam
  • Poradniki/Odmień swoje życie - nieśmiałość, pewność siebie, poczucie własnej wartości
  • PozaToCoWidać..
  • Poradniki/Odmień swoje życie

Dodaj cytat z książki Plaster na duszę czyli jak nie dać się kompleksom