Rozważania adwentowe

2013-01-01
2013-01-01
9788377200551
Religia Życie Chrześcijańskie modlitwy i rozważania

Takie sobie; książka zawiera po kilka serii rozważań Autora na trzy kolejne tygodnie Adwentu i krótki dodatek w postaci przepisanych z innych książek wypowiedzi na temat zwyczajów wigilijnych. Rozważania dotyczą rozmaitych postaci i miejsc biblijnych bezpośrednio lub pośrednio wiążących się z przyjściem na świat Jezusa. Analizuje się między innymi proroctwa Izajasza,...

• Biblioteka Macierzanki
  • Przestrzeń wiary
  • L. polska

Dodaj cytat z książki Rozważania adwentowe