Koniec naszego świata

ii wojna światowa oświęcim wspomnienia
powieść historyczna
1973-01-01
ii wojna światowa oświęcim wspomnienia

Niestety, nie przeczytałam do końca. Główny bohater był tak mało realistyczny i irytujący, że po 80 stronie przerwałam lekturę. Brakowało mi emocji, wszystko takie sztuczne. Nie ma sensu czytać na siłę. Lepiej sięgnąć po inne obozowe książki, które oddają ducha tamtych czasów, choćby pozycje napisane przez Grzesiuka, Zakrzewskiego czy Bilewicza.

Nie przeczytane do końca,...

• Wojenne
  • Obóz koncentracyjny
  • Biblio PAR
  • II wojna
  • Czytane w 2019
  • Literatura Obozowa

Dodaj cytat z książki Koniec naszego świata