Prosta sztuka zabijania

Okładka książki Prosta sztuka zabijania
Mariusz Kraska Wydawnictwo: słowo/obraz terytoria językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
słowo/obraz terytoria
2013-10-01
2013-10-01
9788374531962
kryminał

Książka polecana dla literaturoznawców. Próba uchwycenia literatury kryminalnej nie za pomocą analiz strukturalnych i gatunkowych a jej oddziaływania na czytelnika i gry z nim. Autor usiłuje opisać relację czytelnik - historia i szuka przyczyn dla których jest to gatunek tak poczytny.

Moja recenzja:

• Od Wydawnictw
  • Studia v.2
  • Chcę w prezencie
  • 2015
  • Przejrzane
  • Mam
  • Na studia

Dodaj cytat z książki Prosta sztuka zabijania