Nagrody Darwina

Wendy Northcutt literatura faktu 356 str.
Darwin Awards

Z żukiem
W.A.B.
literatura faktu

Porównaj ceny i

Pozycja idealna, żeby stracić wiarę w ludzkość :D Swego czasu regularnie oglądałam w telewizji program "Śmierć na 1000 sposobów" - można powiedzieć, że to taka książkowa wersja. Podczas lektury co chwila łapałam się za głowę. Niektóre historie są rzeczywiście na swój sposób zabawne. Moim idolem został pan, który wykorzystał balony meteorologiczne i leżak, żeby wznieść się...

zachowania człowieków tak głupie że aż śmieszne

w sam raz na raz.
przyjemny odmóżdżacz.

Nic nie jest nieskończone... oprócz ludzkiej głupoty która nie zna granic. Chyba, żeby za taką granicę uznać Nagrodę Darwina! Czytając, o mało sama nie otrzymałam powyższego wyróżnienia, na skutek śmierci... ze śmiechu!

Lekko się czytało. Wracam do tej książki, by przypomnieć sobie, że głupota ludzka jest jak studnia bez dna.

Ludzka głupota nie zna granic, ale to wcale nie znaczy, że nie można się z niej pośmiać. Trochę makabrycznie to brzmi, gdy się wie, że skutkuje śmiercią. Można tę książkę na szczęście czytać "ku przestrodze"

Każdy ma znajomego, który na widok nieszczęśliwego wypadku innych ludzi, zwłaszcza małych dzieci, nie może powstrzymać się od śmiechu. Ja jestem takim znajomym. Nic nie śmieszy mnie bardziej, niż widok ludzi zaliczających spektakularne upadki i bliskie spotkania z drzewem/ścianą/drzwiami/..., dlatego też pomyślałam, że książka, będąca zbiorem "przygód" takich...

Ludzka głupota nie zna granic

Nie nazwałabym tej książki "zabawnej", chociaż ma kilka zabawnych momentów, ale niestety sposób w jaki jest napisana niestety nie pozwolił mi na rozbawienie. Chociaż i tak uważam, że książka warta przeczytania.

• 2014
  • Chcę w prezencie