Andrzej Niemiec Wydawnictwo: Astraia literatura piękna
Astraia
literatura piękna
2013-01-01

Okładka książki Sprawozdania finansowe i ich analiza Waldemar Gos, Przemysław Mućko, Andrzej Niemiec
0,0
Sprawozdania f... Waldemar Gos, Przem...

Okładka
Dwa religie obok siebie
skąd
biblioteka
moja opinia
Uj,a co to .Swarożyc komuś odebrał moc pisania ? Ależ,to było słabe.Gdzie tu akcja,gdzie napięcie.Same krajobrazy to za mało.

Nie macie pojęcia od jak dawna szukam dobrych książek dziejących się u nas w Mrocznych Wiekach, a już w czasach przedchrześcijańskich to w ogóle. Niestety, ta książka dobra nie jest.

W fabule mamy dwa, w zasadzie nie związane ze sobą wątki. Zaczynający opowieść (jakaś 1/4 długości) motyw porwania kobiet z jednej wioski przez wsiurów z drugiej i nieporadnie napisane...

• 30a Beletrystyka - Średniowiecze słowiańskie
  • MUSZĘ kupić