Smak miłości

Okładka książki Smak miłości
Helena Mniszkówna Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Literatura polskiego romansu: Helena Mniszkówna (tom 6) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Literatura polskiego romansu: Helena Mniszkówna (tom 6)
Edipresse
2013-01-01
1992-01-01

Powieść należąca do tych na jedno popołudnie. Nie wymagająca skupienia. Historia oparta na dość prostym pomyśle. Życie głównej bohaterki mija na częstych balach, wystawnych obiadach, przyjęciach, egzotycznych podróżach, dobieraniu garderoby i czytaniu romansów. Wydaje się być szczęśliwa. Jednak do pełni brakuje ukochanego mężczyzny.

Miejscami główna bohaterka zniechęca...

Irytująca książka. Tylko takie słowa nasuwają mi się na myśl po przeczytaniu jej. Główna bohaterka, jej zachowania, kaprysy, decyzje, to wszystko sprawia, że odechciewa się dalszego czytania. Książka jest tak przewidywalna, że z każdą kolejną stroną, miałam ochotę rzucić ją w kąt. Historia niczym w brazylijskiej telenoweli. Wszystko jest tak absurdalne, że aż śmieszne....

• Literatura polska
  • Helena Mniszkówna
  • Klasyka
  • Dom
  • 1. Nie ma
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
  • XX-lecie międzywojenne

Dodaj cytat z książki Smak miłości