Krótka historia waginy

Bellona
2013-01-01
2013-01-01
Hanka Piotrowska
wagina poradnik bellona seksuologia kobieta narządy płciowe higiena

ciekawych rzeczy można się dowiedzieć :)

Okładka w moim "ulubionym" kolorze. Wielki tytuł w kolorze jeszcze "ulubieńszym". Pomimo to przyciąga od razu i zamiast nabić toto na kij i wrzucić do ogniska niczym różowego marshmallowa, bierzesz do ręki. Zapewne miałaś w ręku wiele różowych rzeczy, część z nich wylądowała również w Twoich ustach. Jak wspomniane już pianki. ;-) Tym razem jednak lepiej nie pchać tego ani...

• Własne - w kolejce do przeczytania
  • *** 📦📚🎁
  • Wymienię/Sprzedam
  • Papierowa wersja
  • » intymność
  • 2021

Dodaj cytat z książki Krótka historia waginy