Pokochać Tychy?, czyli Miasto od nowa

Janusz A. Włodarczyk Wydawnictwo: Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach technika
Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
architektura Tychy
technika
architektura Tychy

Książka o (roz)budowie Tychów. Wiele ciekawych wątków, faktów czy zdjęć. Jednak moim zdaniem autor zbyt mocno skupia się w niej na własnej osobie i swoim życiu zawodowym. To są oczywiście fakty mocno powiązane jednak trochę ich za dużo.
Mimo wszystko dla osób interesujących się historią, historią architektury, czy też Tychami książka warta przeczytania.

o tym jak powstawały Tychy i dlaczego warto je pokochać!

• Z biblioteki
  • Architektura