Operacja "Smoleńsk"

3S Media
2013-01-01
2013-01-01
9788361935964

Okładka książki Powrót do Jedwabnego Tomasz Budzyński, Ewa Kurek, Wojciech Sumliński
Powrót do Jedw... Tomasz Budzyński, E...
Okładka książki Kto tu rządzi? Grzegorz Braun, Jan Piński
Kto tu rządzi? Grzegorz Braun, Jan...
Okładka książki Tragarze śmierci. Polskie związki ze światowym terroryzmem Witold Gadowski, Przemysław Wojciechowski
Tragarze śmier... Witold Gadowski, Pr...
Okładka książki Resortowe dzieci. Media Dorota Kania, Maciej Marosz, Jerzy Targalski
Resortowe dzie... Dorota Kania, Macie...
Okładka książki Zamach na prawdę Bogdan Rymanowski, Małgorzata Wassermann
Zamach na prawdę Bogdan Rymanowski, ...

Można tu znaleźć podsumowanie szkodliwej polityki rządu Tuska, analizy katastrofy, które negują powszechnie uznawaną wersję oraz ukazanie nieudolności ludzi z wyższych szczebli w różnych sprawach. Oczekiwałam, że dostanę więcej informacji ściśle związanych ze Smoleńskiem, a mniej o tym, jak Platforma Obywatelska niszczyła Polskę. Przez to trochę się zawiodłam.

Czy autor leczy się psychicznie?

Czy autor leczy się psychicznie?

Smolenska dotyczy jedynie polowa ksiäzki - druga samej wladzy ktöra byla sprawowana jeszcze do niedawna ( 2015 )
Ciekawe wätki

Ciekawe wätki

Może w niektórych momentach książki następuje zbyt duży przechył w stronę prawą, ale fakty przedstawione w książce powinien znać każdy myślący człowiek mówiący w języku polskim.

• Tajemnice, kosmos - ufo - zjawiska paranormalne, s-f
  • Posiadam, Ebooki
  • Sensacja - thriller - horror - kryminał
  • Posiadam :)
  • Mobi
  • Anykomunizm-komunizm
  • E-pub, mobi, djvu itp.

Dodaj cytat z książki Operacja "Smoleńsk"