Alamut

Vladimir Bartol Wydawnictwo: North Atlantic Books fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
Michael Biggins
persia skrytobójcy powieść

Książka na chwilę obecną niedostępna w Polsce i nie ma planów jej wydania. Egzemplarz został sprowadzony z Anglii za duże pieniądze, nawet jak na książkę obcojęzyczną. Czy było warto? I tu mogę powiedzieć tylko jedno: było warto.

Dla fanów serii gier Assassin's Creed powiedziałabym, że jest to lektura obowiązkowa. Postacie stworzone przez autora dały podstawy firmie...

• 1001 książek - do przeczytania
  • ▽ zabójcy / szpiedzy / asasyni ▽