Miłosna pułapka

Tracy Anne Warren Wydawnictwo: Amber Cykl: Miłosna pułapka (tom 1) literatura obyczajowa, romans
The Husband Trap
Miłosna pułapka (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Agata Kowalczyk
romans historyczny

"Miłosna pułapka "owpoada historie Violet która w dniu ślubu, robi rzecz nietypowa dla bohaterek romansów historycznych, bierze ślub ze swoim niedoszłym szwagrem udając swoją siostrę bliźniaczke .

Chociaż Violet kocha Adriana księcia Raeburn i chce uchronić rodziny przed skandalem rozpoczyna swoje małżeństwo od kłamstwa.

Czy taka maskarada ma szansę się udać? Jak długo...

Klasyczny motyw zamiany ról w wykonaniu dwóch dam i księcia :)

Violet staje przed ołtarzem w imieniu swojej siostry i poślubia Adriana. Pan młody, choć wcześniej miał wątpliwości co do słuszności swego wyboru, traci je po ślubie, zakochując się w uzurpatorce.
Dzięki szwagrowi Kitowi, Violet może ciągnąć swą grę, ciesząc się towarzystwem ukochanego, jednak do...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nieco denerwująca główna bohaterka

Książka super. Wręcz pochłonęła mnie, nie mogłam się oderwać od czytania. Bardzo fajnie napisana, z humorem....

Bardzo fajnie się czytało tą książkę. Zwięźle napisana.
Sama historia też bardzo ciekawie ujęta. Siostry bliźniaczki zewnętrznie identyczne jednak charaktery całkiem odmienne. Jedna spokojna druga szalona.
Polecam na wieczór.

W dawnych czasach wierzono, że dzieci urodzone z jednego poczęcia są przeklęte, gdyż posiadają tylko jedną duszę. Topiono wówczas oba niewiniątka, aby powstrzymać szerzenie się zła. Z biegiem czasu wierzenie to ewoluowało i tylko jedno z bliźniąt było potępione. Ludzie sądzili, że pierwsze z dzieci otrzymało całe dobro ich wspólnej duszy, a więc te można było ze spokojem...

Na półkach: , , , , , , , ,

Przed ołtarzem zastąpiła siostrę. Gdy książę odkrył zamianę nie chciał innej żony.

tą historie można było przedstawić w krótszy sposób

Dwie siostry. Różnice, których nie da się ukryć, a jednak. Nieśmiała Violet zostaje żoną mężczyzny, księcia, którego kocha skrycie. Jednak to nie ona jest jego żoną choć to ona stoi przy jego boku. Małżeństwo dwojga ludzi, którzy nie znają wielkiego sekretu. Miłość która pojawiła się w samą porę.

Książka ta mnie zachwyciła!
Spodziewałam się jakiegoś tandetnego, płytkiego chłamu, a tu miłe zaskoczenie. Całkiem sympatyczna pozycja.
Ciekawa powieść, wciąga już od samego początku. Bohaterowie bardzo sympatyczni, naprawdę bardzo przyjemnie mi się ją czytało.

Lekka i ciepła książka na zimowe wieczory.

• Romans historyczny
  • Romans
  • 2018
  • Romanse historyczne
  • Romanse
  • E-book

Dodaj cytat z książki Miłosna pułapka